Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies).

No i stało się… Oficjalnie wystartowaliśmy z JADALNYMI BUKIETAMI.

Zdjęcie z bloga

Jesteśmy niezmiernie ciekawi czy nasz projekt Was zadowoli.

Kultowe Zdrowe to zespół kreatywnych ludzi, których pasją jest gotowanie, ale nie tylko. Stąd też pomysł na jadalne kompozycje, w których liczy się nie tylko wygląd, ale także smak i sposób wykorzystania poszczególnych składników.
W bukietach przede wszystkim eksponujemy owoce, warzywa oraz zioła, dopasowując je do siebie tak, aby każde dzieło miało swój wyjątkowy charakter i konkretnego odbiorcę. Jesteśmy przekonani, że ukochana osoba otrzymując taki prezent będzie zachwycona. Każdy bukiet ma etykietę, na której widnieje informacja co można zrobić z poszczególnymi składnikami. Nad wszystkim czuwa nasza wspaniała florystka, która niebawem przygotuje dla Was ekologiczne wieńce. Sami z niecierpliwością czekamy na efekt.

Jak zamówić?
Wystarczy, że do Nas zadzwonisz, zamówisz konkretny bukiet ze strony: http://www.kultowezdrowe.pl/bukiety.php lub powiesz nam o swoich oczekiwaniach. Podasz datę, godzinę i miejsce dostarczenia, a my zgodnie z ustaleniami zrealizujemy zamówienie z należytą starannością :-) Ważna informacja, każda kompozycja jest zapakowana w kartonowe pudło, w którym ilość wody wystarczy kwiatom na 5 godzin.

NIE CZEKAJ! ZAMÓW JUŻ DZISIAJ! JEŻELI NIE CHCESZ ZAPOMNIEĆ O URODZINACH, UROCZYSTOŚCI LUB ROCZNICY MOŻESZ ZŁOŻYĆ ZMÓWIENIE NAWET MIESIĄC PRZED PLANOWANYM WYDARZENIEM.

Zapraszamy na stronę: http://www.kultowezdrowe.pl/bukiety.php do zapoznania się ze wszystkimi bukietami, niebawem nasza oferta zostanie wzbogacona o kolejne kompozycje.

A SWOIM STAŁYM, WIERNYM KLIENTOM, KTÓRZY NAMÓWILI NAS DO STWORZENIA TEGO PROJEKTU NA WIĘKSZĄ SKALĘ - DZIĘKUJEMY! MACIE U NAS RABAT DO KOŃCA ŻYCIA!!! :-)

Zdjęcie z bloga

Napisz komentarz

Aby móc dodawć komentarze musisz się zalogować

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy