Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies).

Kultowe Zdrowe
Blog
  • Wszystkie
  • Nowości
  • Przepisy

KULTOWE ZDROWE - Wita Ponownie!

Zdjęcie z bloga

6-miesięcy to dla jednych szmat czasu, dla innych zaledwie pół roku. Stęskniliśmy się za Wami.
Już wkrótce, już za momencik będziemy na półkach sklepowych. Co robiliśmy przez ten długi czas?
Intensywnie pracowaliśmy, aby powiększyć nasze moce produkcyjne. Stworzyliśmy zakład produkcyjny, który jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie największych sieci handlowych, a co za tym idzie… Nie będziecie już musieli jeździć po nasze produkty przez całe miasto. Postaramy się, aby były one „na wyciągnięcie ręki”.
Co się jeszcze zmieniło? Nasze logo zostało odświeżone i mamy nowe produkty, ale o tym w kolejnym poście. Trzymajcie kciuki, dla nas to już ostania prosta.

Czytaj dalej...

Smakowity? Zdrowy? Dla każdego?
Dzisiaj przyjrzyjmy się JARMUŻOWI.

Zdjęcie z bloga

Jarmuż zakupiony. Przechodzimy do degustacji. Na początku proszę moich domowników o spróbowanie liści saute. Panowie krzywią się niemiłosiernie i pierwsze pytanie jakie pada: „co to za chwasty?”. Krążę dalej po swoich znajomych, aby zachęcić ich do skosztowania jarmużu. Ku mojemu zaskoczeniu wiele osób zna to warzywo i je lubi, chociaż nie ukrywają, że najlepiej nadaje się do dekoracji. Aktualnie wiele czasopism ze zdrową żywnością pisze, że to warzywo króluje obecnie w kuchni. Z mojego punktu widzenia, o tym wiele się mówi, ale czy każdy z nas spożywa tę zieleninę przynajmniej raz w tygodniu?

Czytaj dalej...