Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies).

Kultowe Zdrowe
O nas

K ażdy z nas jest inny, każdy wyznaje inne zasady, ale wszyscy chcemy być zdrowi i żyć wiecznie. Dlatego nasza metamorfoza jest oczywista... Wszystkie składniki muszą być od teraz certyfikowane w jakości BIO, tak aby mieć pewność, że nasze wyroby oprócz starannie dobranych surowców i proporcji są również bezpieczne. Teraz śmiało możemy potwierdzić, że nie mamy sobie równych. Jako jedyni w swoich produktach nie dodajemy polepszaczy. Wszystkie specjały mają właściwości prozdrowotne i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym największym osiągnięciem jest chleb bezglutenowy na zakwasie długodojrzewającym z sorgo. W smaku przypomina tradycyjny chleb na zakwasie. Bardzo sycący, a jego struktura przypomina pumpernikiel. Jeśli jeszcze nie próbowaliście to zachęcamy!

Z awsze zwracaj uwagę na to co jesz! Bezglutenowo to nie zawsze znaczy zdrowo! Glifosat jest wszechobecny w mąkach, również bezglutenowych. Jak tego uniknąć? Wybierając produkty w jakości BIO. Wtedy jesteś pewny, że spożywasz bezpieczny produkt. Nie zawsze dieta bez glutenu to nasz świadomy wybór… W większości przypadków to konieczność podyktowana względami zdrowotnymi. W obu jednak przypadkach dieta stanowi ważną część naszego życia, dlatego powinniśmy unikać produktów toksycznych, które mogą być także rakotwórcze. Pamiętaj, certyfikat ekologiczny, to gwarancja na której warto polegać.
Dla kogo jesteśmy? Dla ludzi świadomych, dla których skład i pochodzenie składników odgrywają niebanalną rolę. Bio produkty nie muszą być drogie... My jesteśmy tego najlepszym przykładem.

STARAMY SIĘ, ABY NASZA PASJA DO JEDZENIA NIE ZMIENIŁA SIĘ W RUTYNĘ, DZIĘKI TEMU CZERPIEMY I DAJEMY RADOŚĆ.